Kosmetyki na bazie opuncji

Trendy w makijażu na lato} Younique Mood Struck 3D Fiber Lash Mascara

Younique Mood Struck Fiber Lash Tusz do rzęs pogrubiający i pogrubiający rzęsyBy
Carla Snuggs

Każda kobieta wie, jak ważna jest maskara; bez niej makijaż nie jest kompletny. Jeśli zapytasz większość kobiet z Twojego otoczenia o ich wymarzone rzęsy, ich odpowiedź zawsze brzmi: "długie i pełne". Osiągnięcie długich, gęstych i bujnych rzęs zawsze było trudnym zadaniem, aż do momentu wprowadzenia maskary 3D Fiber Lash. Dzięki odpowiedniej maskarze 3D możesz mieć podkręcone, długie i pełne rzęsy bez żadnych negatywnych skutków ubocznych. 3D Fiber Lash Mascara jest zdecydowanie uaktualnienie do wszystkiego, co kiedykolwiek stosowano wcześniej.

Niektóre z najlepszych 3D Fiber Lash Mascara wokół jest Younique Mood Struck Fiber Lash Mascara. Sprawi on, że porzucisz sztuczne rzęsy i przedłużanie rzęs. Ten tusz do rzęs z włókien jest produkowany w USA, więc można mu zaufać.

Tusz do rzęs Younique Mood Struck Fiber Lash jest wykonany z naturalnego tlenku mineralnego, który zapewnia głęboki, bogaty czarny kolor, który wygodnie utrzymuje się na rzęsach. Posiada proste w użyciu narzędzie w kształcie stożka z wąską końcówką, która jest przydatna, aby dotrzeć nawet do wewnętrznych kącików oka. Żel jest wzmocniony kolagenem, co oznacza, że trzeba będzie zastosować mniej warstw, aby osiągnąć naprawdę dobrze zdefiniowane, objętościowe i bogate rzęs wygląd, który będzie zazdrość wszystkich.

Producenci zapewniają, że produkt zapewnia 400% wzmocnienie już po jednej warstwie i choć wydaje się to nieco przesadzone, faktem jest, że większość użytkowników jest tak zadowolona, że nie chce nawet wypróbować tuszów do rzęs z włóknami innych marek. Nawet jeśli masz nieistniejące lub rzadkie rzęsy, zobaczysz wspaniałe rezultaty już po nałożeniu 2 warstw.

Tusz do rzęs Younique Mood Struck Fiber Lash jest łatwy w aplikacji - zawiera obrazkową instrukcję, która pomaga ograniczyć ewentualne błędy. Ta innowacyjna technologia została przebadana klinicznie i okulistycznie, dzięki czemu może być stosowana z soczewkami kontaktowymi bez żadnych podrażnień. Mimo że tusz jest wodoodporny, można go łatwo usunąć ciepłą wodą. Długotrwałe stosowanie tuszu do rzęs Mood Struck 3D Fiber Lash pomoże utrzymać odpowiednie nawilżenie rzęs, dzięki czemu Twoje naturalne rzęsy będą rosły. Wygrana-wygrana!

Tusz do rzęs Younique Mood Struck Fiber Lash to zdecydowanie najlepszy sposób na długie i piękne rzęsy. Kolejną zaletą jest to, że jest znacznie tańsza niż wiele rodzajów tradycyjnych tuszy do rzęs i zdecydowanie tańsza niż przedłużanie rzęs oraz czas i pieniądze potrzebne na ich utrzymanie. Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, podkręć rzęsy i usuń wszystkie pozostałości pudru, aby uniknąć powstawania grudek.


Zobacz