Kosmetyki na bazie opuncji

Najlepsze bronzery dla ciemniejszej karnacji

Jak stosować bronzer przy ciemniejszej karnacji skóryBy
Carla Snuggs

Czasami, gdy mówię ludziom, że używam bronzera, patrzą na mnie krzywo, ponieważ jestem ciemnoskórą kobietą. Rozumiem to - sama nie miałam pojęcia o niewiarygodnej magii bronzera, dopóki go nie wypróbowałam! Bronzer to wspaniały sposób na nadanie skórze kształtu i połysku, ożywienie jej, a także subtelne podkreślenie konturu. Kiedy używam bronzera, wyglądam, jakbym właśnie wróciła z wakacji na plaży, ponieważ moja skóra wygląda jeszcze zdrowiej i jest pięknie muśnięta słońcem!

Aby dowiedzieć się więcej na temat prawidłowego stosowania bronzera na ciemniejszych odcieniach skóry, poprosiliśmy Melanie Mills, nagrodzoną Emmy wizażystkę i jedną z czołowych hollywoodzkich stylistek i konsultantek urody. Melanie jest także twórczynią modnej linii kosmetyków do makijażu Gleam By Melanie Mills oraz autorką wspaniałej książki Glitter & Glam.

Jak ciemniejsze odcienie skóry mogą skorzystać na bronzerze?
"Kobiety o opalonej i ciemniejszej skórze mogą uważać, że bronzer nie jest im potrzebny, ale ja się z tym nie zgadzam. Używam bronzerów wszędzie, a także wykańczam nimi makijaż oczu. Uwielbiam używać bronzerów, aby ocieplić jaśniejsze karnacje, a ponadto bronzer może także wyrównać koloryt skóry i dodać jej świetlistego blasku" - mówi Melanie.

Jak stosować bronzer na ciemniejszej skórze Aby bronzer sprawdził
się na ciemniejszej skórze, musisz wybrać idealny odcień. "Oprócz Gleam Body Radiance i Radiant Dust możesz wypróbować bronzer w głębokich, mieniących się (nie miedzianych) odcieniach" - mówi Melanie. Aby użyć bronzera, skoncentruj się na miejscach, w których słońce naturalnie oświetla Twoją twarz: kości policzkowe, grzbiet nosa i czoło.

Bronzery dla ciemniejszych karnacji


"Gleam Radiant Dust i nasz nowy skośny pędzel do twarzy i ciała zostały stworzone w czterech odcieniach i mogą być stosowane przez osoby o najjaśniejszej i najgłębszej karnacji, a każdy z nich ma inne przeznaczenie. Uwielbiam Deep Gold, nasz najgłębszy odcień, jako cień do powiek i kolor do policzków przy jaśniejszej skórze" - wyjaśnia Melanie. Przy głębszych karnacjach po prostu rzuca się w oczy i udoskonala twarz, nadając skórze delikatny połysk i ożywiając ją". Wszystkie Pyłki Promieniste można wymieniać i stosować również na skórę ciała".

Jeśli chodzi o inne produkty, używam bronzera Bobbi Brown w odcieniu Deep" - mówi Melanie. "Jest matowy i nieskazitelny! Jeśli chodzi o niedrogie produkty, spróbuj CoverGirl Queen Collection Natural Hue Bronzer Q120. Uwielbiam go. Najważniejszą rzeczą jest upewnienie się, że masz świetny pędzel do nakładania bronzera, ponieważ może on zmienić lub zepsuć wygląd, który próbujesz osiągnąć."

Zdjęcia dzięki uprzejmości Melanie Mills

Dlaczego uwielbiasz bronzer? Zostaw swój komentarz poniżej!

Zobacz