Kosmetyki na bazie opuncji

Susan Posnick Cosmetics - Wyprzedaż z okazji Czarnego Piątku

Wyprzedaż Susan Posnick Cosmetics z okazji Czarnego PiątkuBy
Carla Snuggs

Czarny Piątek zbliża się szybkimi krokami, więc nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie świątecznych zakupów niż skorzystanie z najlepszych produktów Susan Posnick Cosmetics.

Tylko przez ograniczony czas można kupić niektóre z ulubionych produktów Susan Posnick po obniżonej cenie. Susan PosnickCosmetics oferuje ekskluzywną promocję Five Days of Fabulous Deals! Zapisz się, aby otrzymywać kody promocyjne codziennie od czwartku, 27 listopada, do poniedziałku, 1 grudnia, klikając tutaj lub na Facebooku i odblokowując jedną z poniższych ofert specjalnych.

Susan Posnick Cosmetics oferuje tusz do rzęs GRATIS ($24.00) przy każdym zakupie. COLORCOATED Mascara to najnowszy dodatek do oferty Susan Posnick Cosmetics! Tusz nie tylko wzmacnia i wydłuża rzęsy, ale jest również wolny od glutenu, parabenów i okrucieństwa.

Pięć dni fantastycznych okazji

  • BLACK FRIDAY DEAL: Darmowy tusz do rzęs przy każdym zakupie
  • Colorflo -- 30% zniżki
  • 50% zniżki na dowolny wkład do tuszu color flo
  • 20% zniżki na wszystkie zamówienia
  • Bezpłatna wysyłka i limitowany świąteczny zestaw upominkowy do grudnia lub do wyczerpania zapasów. Zestaw upominkowy kosztuje 49,95$ (wartość ponad 70$) i zawiera nasz nowy tusz do rzęs, kolorowy eyedefine oraz mini pęsetę w charakterystycznej kosmetyczce SusanPosnick.

Zobacz