Kosmetyki na bazie opuncji

Zestaw pędzli kosmetycznych MIRACOS Ion Premium: (recenzja i nagroda)

Recenzja zestawu pędzli kosmetycznych MIRACOS Ion Premium z etui podróżnymBy
Carla SnuggsHej

, Pięknisie! Miałam przyjemność wypróbować zestaw pędzli MIRACOS Ion Premium Cosmetic

Brush Set i jestem bardzo szczęśliwa, że mogę podzielić się z Wami moją recenzją. Nie tylko przedstawię Wam markę, ale również rozdam zestaw tych pięknych bambusowych pędzli do makijażu.

O MIRACOS Ion Premium Cosmetic Brush Set: MIRACOS Ion Cosmetic Brushes wykorzystuje najnowocześniejszą technologię włosia, w której włosie uwalnia jony, aby zmniejszyć utlenianie skóry, poprawić czystość i zapewnić barierę antybakteryjną dla bardziej przyjaznej skóry. Wszystkie pędzle zostały poddane profesjonalnemu płukaniu przy użyciu nietoksycznych środków chemicznych, idealnych dla osób o skórze normalnej i wrażliwej.

Zestaw pędzli do makijażu zawiera owalny pędzel do pudru, okrągły pędzel do różu, punktowy pędzel do korektora, pędzel do rozcierania oczu, pędzel do ust, skośny pędzel do eyelinera i brwi oraz etui podróżne.

Zestaw pędzli kosmetycznych MIRACOS Ion Premium jest zarówno stylowy, jak i funkcjonalny. Piękna torba podróżna na pędzle do makijażu jest niezbędna, ponieważ bez niej gubię pędzle z moich zestawów do makijażu. Bardzo podoba mi się czarno-biały wzór w zygzaki. Wygląda jak elegancka kopertówka, którą można wykorzystać jako dodatek do stylizacji, więc jest to naprawdę miły dodatek.

Moje pierwsze wrażenie na temat tych sześciu pędzli do makijażu jest takie, że są atrakcyjne i bardzo miękkie! Są wykonane z doskonałych materiałów syntetycznych i nie wypadają. Dzięki specjalnej technologii zastosowanej we włosiu, są mniej podatne na gromadzenie się bakterii. To ważne, ponieważ moja skóra jest wrażliwa. Muszę bardzo uważać na rodzaj włosia, którego używam do mycia twarzy, ponieważ bardzo łatwo o wypryski. Rączki wykonane są z wytrzymałego bambusa z pięknym, modnym akcentem w kolorze różowego złota.

Moje ulubione pędzle z zestawu MIRACOS Ion Premium Cosmetic Brush Set to okrągły pędzel do różu i punktowy pędzel do korektora. Kształt tego pędzla pomaga mi bezproblemowo nałożyć róż do policzków! Używam go również z ulubionymi rozświetlaczami, aby nadać moim kościom policzkowym perfekcyjny połysk. Pędzel do korektora Point Concealer pozwala mi na precyzyjne nałożenie korektora na okolice oczu, gdzie najczęściej go używam. Umożliwia mi on strategiczne rozmieszczenie korektora, dzięki czemu nie marszczy się on w załamaniach powiek. To bardzo ważne!

To, co najbardziej podoba mi się w tym zestawie pędzli do makijażu, to fakt, że jest on przyjazny dla budżetu. MIRACOS Ion Premium Cosmetic Brush Set nie jest jednak zestawem pędzli do makijażu w przeciętnej cenie; jest on naprawdę bardzo wysokiej jakości. Ten zestaw pędzli do makijażu będzie wspaniałym prezentem na Dzień Matki, urodziny lub święta. Ja na pewno zrobię zapasy!

NagrodaWeź

udział w konkursie, w którym można

wygrać zestaw pędzli do makijażu MIRACOS Ion Premium, korzystając z widgetu Rafflecopter poniżej. Aby móc wygrać, MUSISZ wypełnić wszystkie zgłoszenia. Powodzenia!

giveaway Rafflecopter

Zasady rozdania nagród:

1 zwycięzca otrzyma zestaw pędzli kosmetycznych MIRACOS Ion Premium. Posh Beauty Blog wysyła przesyłki tylko do USA do mieszkańców powyżej 18 roku życia. Zakupy nie są konieczne. Szanse na wygraną zależą od liczby zgłoszeń. Zwycięzcy zostaną wybrani losowo za pomocą narzędzia do losowego wyboru. Wszystkie decyzje są ostateczne. Wszystkie zgłoszenia otrzymane po dacie i godzinie zakończenia konkursu nie będą brane pod uwagę. Zgłoszenia, które nie spełniają wszystkich wymagań dotyczących zgłoszenia, nie będą brane pod uwagę. Posh Beauty Blog ani PoshBeautyBlog.com

nie ponoszą odpowiedzialności za spóźnione lub błędnie skierowane zgłoszenia, błędy w zgłoszeniu lub problemy z transmisją. Zastrzegamy sobie prawo do przerwania konkursu w przypadku problemów technicznych, do poprawienia błędów typograficznych lub technicznych, a także do zmiany niniejszych zasad. Zgłaszając udział w zabawie, uczestnicy zgadzają się zwolnić i zabezpieczyć właścicieli strony internetowej oraz ich podmioty macierzyste, podmioty zależne, podmioty stowarzyszone, dyrektorów, urzędników, pracowników i agentów przed wszelką odpowiedzialnością za jakiekolwiek urazy, straty lub szkody jakiegokolwiek rodzaju, wynikające z lub związane z udziałem w zabawie. Zgłoszenia, które nie wygrały w jednej zabawie, nie są przenoszone do przyszłych zabaw. Nagrody nie podlegają wymianie na gotówkę. Zwycięzcy zostaną powiadomieni 20 kwietnia 2018 r. do godziny 12:00 czasu pacyficznego (PST) i będą mieli 48 godzin na odpowiedź i zaakceptowanie nagrody (nagród). Jeśli nie odpowiedzą, zostanie powiadomiony nowy zwycięzca. Udział w konkursie jest przeznaczony wyłącznie dla mieszkańców USA, a zwycięzca musi mieszkać w jednym z 50 Stanów Zjednoczonych.

Sklep: Miracosmakeup.com

i użyj kodu POSH25, aby uzyskać 25% zniżki na zamówienie!

Zobacz